Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės

QUOTE(agė-melagė @ 2010 11 30, 19:08)
Sveikutės
ruošiausi pamokai apie liną, radau tokius kinukus. Gal kuriai pravers.

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...h?v=FzTMH5NdwWY

ryt naudosiu, bet labai tikiuosi 20 šalčio biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

ir kaip sekesi ruostis? ar daug papildomos medziagos imi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 30 lapkričio 2010 - 18:32
QUOTE(BalBal @ 2010 11 30, 20:11)
sveikos.

isejau atostogauti.  nestuke.gif Pazadu vis jus aplankyti, ( pagal galimybes),mintimis pasidalinti. Manau, kad neismesit manes is savo saunaus burelio doh.gif


sveikinu! 4u.gif
Atsakyti
Stiprybės kolegėms,kurioms tenka susidurti su tokia tėvų nuostata, tačiau ši problema oi kaip plačiai įsišaknijusi, o mes turime visiems šypsotis ir džiaugtis, kad dar nors kiek vaikų turime. Žinoma, problemą sprendžiame, tačiau daug padeda mokyklos administracija, tai jautiesi stipresnis.
Mielos kolegės, labai reikia dainelės Olia lia „Zuikis“. Jei turite, pagelbėkite. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 11 30, 19:31)
ir kaip sekesi ruostis? ar daug papildomos medziagos imi?


mes jau pirmadienį apie aveles kalbėdami ištraukėlių apie karšimą, verpimą, audimą žiūrėjam. patys bandėm karšti. Tai jau ryt bus šioks toks supratimas, ko čia susirinkom. Šitų filmukų ištraukas rodysiu, liną su medvilne sugretinsiu nuotraukose, aišku dar pasaka kaip velnias lino kančios išsigando, kas yra pakulos parodysiu, nors ir taip jas kasdien mato, nes klasėj kaliausė yra su plaukais pakuliniais. dar mįslės apie linus ir sėmenis. turi būt įdomu vaikams (viltis kvailių motina... čia aš sau pačiai)
medžiagos nemažai, bet manau tilpsim normaliai
Atsakyti
kolegės,
kai ruošiatės pasaulio pažnimo pamokoms, renkatės įdomesnes mokiniams temas, ar imate visas iš eilės ir po truputį?
Atsakyti
BalBal 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2010 11 30, 20:05)
kolegės,
kai ruošiatės pasaulio pažnimo pamokoms, renkatės įdomesnes mokiniams temas, ar imate visas iš eilės ir po truputį?


pradžioj mokslo metų pagal vadovėlį, o įsivažiavus derinu pasaulį su lietuvių kalba, daile. Vis dar neišdrįstu, ko nors palikt. Bet jau tuoj tam suaugsiu. Tikrai reikia tyrinėtai tai, kas klasei aktualiausia. Ir pasigilinti nuoširdžiau, o ne taip kaip aš-vis pabėgom ir pabėgom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 30 lapkričio 2010 - 19:14
QUOTE(BalBal @ 2010 11 30, 18:11)
sveikos.

isejau atostogauti.  nestuke.gif Pazadu vis jus aplankyti, ( pagal galimybes),mintimis pasidalinti. Manau, kad neismesit manes is savo saunaus burelio doh.gif






Nuoširdžiai sveikinu. Gero poilsio ir jėgų. O čia užsuk, kai pabos pailsiauti. 4u.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(b.s @ 2010 11 30, 19:05)
kolegės,
kai ruošiatės pasaulio pažnimo pamokoms, renkatės įdomesnes mokiniams temas, ar imate visas iš eilės ir po truputį?



Aš taip pat pradžioj mokslo metų mokau pagal vadovėlį, po to pradedu derinti su kitais dalykais, nes tada kažkaip "atsiveria akys" doh.gif ax.gif biggrin.gif ir pasiseka temas suintegruoti. Taip pat dar parenku tas , kurioms daugiau geros medžiagos turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nonele: 30 lapkričio 2010 - 19:22
QUOTE(nonele @ 2010 11 30, 20:20)
nes tada kažkaip "atsiveria akys" ir pasiseka temas suintegruoti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2010 11 30, 19:08)
Sveikutės
ruošiausi pamokai apie liną, radau tokius kinukus. Gal kuriai pravers.

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...h?v=FzTMH5NdwWY

ryt naudosiu, bet labai tikiuosi 20 šalčio biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz nuoroda
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje 4u.gif Kaip gražiai ji prasidėjo- sveikinimais būsimai mamytei BalBal 4u.gif Ir aš prisidedu mirksiukas.gif Ramaus ir jaukaus advento visoms 4u.gif

Skausminga Jūsų aprašyta bendravimo su tėvais ir mokiniais patirtis. Turbūt nerastume mokytojos, kuri tokios neturi... Aš labai rimtai ir be jokios ironijos imu galvoti, kad mokytojai turėtų būti apmokomi, kaip valdyti psichologiškai ekstremalias situacijas, kaip psichologiškai apsisaugoti pačiam nuo 'išsiderinimo" konfliktinėj situacijoj ir pan. Dabar bendravimas su mokinių šeimomis visaip kaip skatinamas, tačiau oficialiai visi nori matyti tik gražiąją jo pusę. Kad yra ir kitų spalvų šiame bendravime, savo kailiu patiria ir tą patirtį išgyventi priverstas tik mokytojas...

Gal kolegės, neseniai baigusios pedagogikos mokslus, mus nuramins ir parašys, kad kažko panašaus yra mokoma?
Atsakyti
QUOTE(linius @ 2010 11 30, 20:27)
  Aš  labai rimtai ir be jokios ironijos imu galvoti, kad mokytojai turėtų būti apmokomi, kaip valdyti psichologiškai ekstremalias situacijas, kaip psichologiškai apsisaugoti pačiam nuo 'išsiderinimo" konfliktinėj situacijoj ir pan. Dabar bendravimas su mokinių šeimomis visaip kaip skatinamas, tačiau oficialiai visi nori matyti tik gražiąją jo pusę. Kad yra ir kitų spalvų šiame bendravime, savo kailiu patiria  ir tą patirtį išgyventi priverstas tik mokytojas...


kartais ekstremalioj situacijoj man praverčia tokia mintis "Aš - aptarnaujantis personalas"- tada giliai įkvepiu ir pasakau tooooooooookiai mamai Jūsų vaikas LABAI GERAS, (pauzė, leidžiu suvirškint) bet jau charakteris , ar elgesys...
paskutinį kartą, tai tiko šitoks mano pabendravimas, bet nesu tikra, kad visada suveiks
Atsakyti